Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Silent Dąbrowa Górnicza
0:6
Zagłębie Sosnowiec
Orlik Ruda Śląska
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Stadion Śląski Chorzów
1:1
AP Orbita Bukowno
UKS Szopienice
0:5
Rozwój Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
2:0
Silent Dąbrowa Górnicza
Rozwój Katowice
5:0
Zagłębie Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:3
Stadion Śląski Chorzów
UKS Szopienice
1:1
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
2:3
Rozwój Katowice
Silent Dąbrowa Górnicza
3:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec
0:2
AP Orbita Bukowno
Stadion Śląski Chorzów
4:0
UKS Szopienice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice
0:1
AP Orbita Bukowno
Orlik Ruda Śląska
0:4
Stadion Śląski Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
Zagłębie Sosnowiec
UKS Szopienice
1:2
Silent Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
1:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec
2:0
UKS Szopienice
Silent Dąbrowa Górnicza
1:4
Orlik Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Rozwój Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
2:2
Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice
2:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Stadion Śląski Chorzów
0:2
Silent Dąbrowa Górnicza
UKS Szopienice
0:2
AP Orbita Bukowno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
0:0
Orlik Ruda Śląska
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Stadion Śląski Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:0
UKS Szopienice
Silent Dąbrowa Górnicza
2:2
Rozwój Katowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
0:1
Stadion Śląski Chorzów
Zagłębie Sosnowiec
5:0
Silent Dąbrowa Górnicza
Rozwój Katowice
4:0
UKS Szopienice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
2:1
UKS Szopienice
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Rozwój Katowice
Silent Dąbrowa Górnicza
1:0
AP Orbita Bukowno
Stadion Śląski Chorzów
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
1:0
Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice
3:2
Orlik Ruda Śląska
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:0
Silent Dąbrowa Górnicza
UKS Szopienice
1:4
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
1:0
Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec
4:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Silent Dąbrowa Górnicza
3:2
UKS Szopienice
Stadion Śląski Chorzów
2:3
Orlik Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
2:1
Silent Dąbrowa Górnicza
Rozwój Katowice
0:1
Stadion Śląski Chorzów
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:2
AP Orbita Bukowno
UKS Szopienice
1:4
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
1:0
UKS Szopienice
Zagłębie Sosnowiec
9:2
Orlik Ruda Śląska
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
Rozwój Katowice
Silent Dąbrowa Górnicza
2:1
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
1:2
AP Orbita Bukowno
Rozwój Katowice
2:0
Silent Dąbrowa Górnicza
Stadion Śląski Chorzów
6:0
Zagłębie Sosnowiec
UKS Szopienice
0:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?