Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:4
AP Orbita Bukowno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
17:1
UKS Piłkarz Sosnowiec
JSP Szczakowianka
2:2
Zagłębie Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec
3:2
Warta Zawiercie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
2:7
AP Orbita Bukowno
JSP Szczakowianka
11:2
KKS Czarni Sosnowiec
Warta Zawiercie
2:7
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
UKS Piłkarz Sosnowiec
1:4
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
10:0
Warta Zawiercie
AP Orbita Bukowno
10:3
UKS Piłkarz Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec
2:2
Zagłębie Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:5
JSP Szczakowianka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
7:1
UKS Piłkarz Sosnowiec
JSP Szczakowianka
0:3
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
4:9
AP Orbita Bukowno
KKS Czarni Sosnowiec
0:7
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
8:3
KKS Czarni Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
5:6
JSP Szczakowianka
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:3
Zagłębie Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
4:8
Warta Zawiercie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:5
Mydlice Dąbrowa Górnicza
JSP Szczakowianka
13:2
UKS Piłkarz Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
8:0
Warta Zawiercie
KKS Czarni Sosnowiec
3:8
AP Orbita Bukowno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:3
Zagłębie Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
4:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
2:9
JSP Szczakowianka
UKS Piłkarz Sosnowiec
4:1
KKS Czarni Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
9:2
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
4:2
KKS Czarni Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
4:2
JSP Szczakowianka
UKS Piłkarz Sosnowiec
2:9
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
8:3
UKS Piłkarz Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
4:3
Zagłębie Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
6:0
Warta Zawiercie
KKS Czarni Sosnowiec
2:10
JSP Szczakowianka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
12:2
KKS Czarni Sosnowiec
JSP Szczakowianka
2:8
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
0:11
Mydlice Dąbrowa Górnicza
UKS Piłkarz Sosnowiec
3:8
AP Orbita Bukowno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:0
JSP Szczakowianka
AP Orbita Bukowno
13:3
Warta Zawiercie
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
10:3
KKS Czarni Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
2:10
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
1:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
JSP Szczakowianka
2:2
AP Orbita Bukowno
Warta Zawiercie
9:7
UKS Piłkarz Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec
1:8
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
13:2
KKS Czarni Sosnowiec
Mydlice Dąbrowa Górnicza
5:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie
1:15
Zagłębie Sosnowiec
UKS Piłkarz Sosnowiec
2:9
JSP Szczakowianka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
4:4
Mydlice Dąbrowa Górnicza
JSP Szczakowianka
13:1
Warta Zawiercie
KKS Czarni Sosnowiec
2:5
UKS Piłkarz Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
9:4
AP Orbita Bukowno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?