Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
Orzeł Dąbie
Błękitni Sarnów
3:3
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
2:0
Ostoja Żelisławice
Jedność Strzyżowice
6:1
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
0:3
Pionier Ujejsce
Strażak Mierzęcice
3:0
Przemsza Okradzionów
Przemsza Siewierz
6:0
MKS Sławków
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
1:11
Grodziec Będzin
Ostoja Żelisławice
0:3
Tęcza Błędów
MKS Poręba
1:3
Strażak Mierzęcice
Pionier Ujejsce
2:0
Przemsza Siewierz
MKS Sławków
2:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Błękitni Sarnów
Łazowianka Łazy
1:0
Niwy Brudzowice
Orzeł Dąbie
3:1
Jedność Strzyżowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
MKS Poręba
Błękitni Sarnów
3:1
MKS Sławków
Jedność Strzyżowice
3:0
Przemsza Okradzionów
Tęcza Błędów
1:1
Niwy Brudzowice
Strażak Mierzęcice
0:1
Ciężkowianka Jaworzno
Przemsza Siewierz
1:0
Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy
2:1
Orzeł Dąbie
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:1
Pionier Ujejsce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
0:2
Łazowianka Łazy
Niwy Brudzowice
2:1
Orzeł Dąbie
Ostoja Żelisławice
1:4
Zew Kazimierz Sosnowiec
MKS Poręba
4:3
Jedność Strzyżowice
Tęcza Błędów
1:0
Przemsza Siewierz
Pionier Ujejsce
1:0
Błękitni Sarnów
MKS Sławków
2:1
Strażak Mierzęcice
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
Grodziec Będzin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:1
MKS Sławków
Błękitni Sarnów
1:0
Ostoja Żelisławice
Jedność Strzyżowice
1:4
Ciężkowianka Jaworzno
Strażak Mierzęcice
2:1
Pionier Ujejsce
Przemsza Siewierz
2:0
Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy
1:2
MKS Poręba
Zew Kazimierz Sosnowiec
5:1
Tęcza Błędów
Orzeł Dąbie
3:2
Przemsza Okradzionów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
4:3
Przemsza Okradzionów
Ostoja Żelisławice
0:2
Strażak Mierzęcice
MKS Poręba
1:0
Orzeł Dąbie
Tęcza Błędów
1:4
Błękitni Sarnów
Pionier Ujejsce
3:0
Grodziec Będzin
Przemsza Siewierz
2:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
MKS Sławków
1:0
Jedność Strzyżowice
Ciężkowianka Jaworzno
8:0
Łazowianka Łazy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
Ostoja Żelisławice
Błękitni Sarnów
0:4
Przemsza Siewierz
Przemsza Okradzionów
2:2
MKS Poręba
Jedność Strzyżowice
0:5
Pionier Ujejsce
Strażak Mierzęcice
2:0
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
1:3
MKS Sławków
Zew Kazimierz Sosnowiec
3:2
Niwy Brudzowice
Orzeł Dąbie
0:6
Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
2:1
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
0:1
Jedność Strzyżowice
Tęcza Błędów
2:1
Grodziec Będzin
Pionier Ujejsce
2:0
Łazowianka Łazy
Przemsza Siewierz
2:2
Strażak Mierzęcice
MKS Sławków
3:1
Orzeł Dąbie
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Przemsza Okradzionów
Zew Kazimierz Sosnowiec
0:0
Błękitni Sarnów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
6:0
Przemsza Siewierz
Błękitni Sarnów
3:2
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
1:1
MKS Sławków
Jedność Strzyżowice
5:1
Tęcza Błędów
MKS Poręba
0:2
Ciężkowianka Jaworzno
Strażak Mierzęcice
2:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Łazowianka Łazy
7:0
Ostoja Żelisławice
Orzeł Dąbie
1:4
Pionier Ujejsce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
0:0
Strażak Mierzęcice
Niwy Brudzowice
2:3
Ciężkowianka Jaworzno
Ostoja Żelisławice
1:0
Orzeł Dąbie
Tęcza Błędów
1:2
Łazowianka Łazy
Pionier Ujejsce
6:2
Przemsza Okradzionów
Przemsza Siewierz
0:2
Jedność Strzyżowice
MKS Sławków
4:1
MKS Poręba
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:3
Grodziec Będzin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:2
Błękitni Sarnów
Przemsza Okradzionów
6:7
Ostoja Żelisławice
Jedność Strzyżowice
3:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
MKS Poręba
3:3
Pionier Ujejsce
Strażak Mierzęcice
1:3
Niwy Brudzowice
Ciężkowianka Jaworzno
1:0
MKS Sławków
Łazowianka Łazy
2:0
Przemsza Siewierz
Orzeł Dąbie
3:1
Tęcza Błędów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
1:1
Jedność Strzyżowice
Niwy Brudzowice
0:0
MKS Sławków
Ostoja Żelisławice
3:1
MKS Poręba
Tęcza Błędów
4:2
Przemsza Okradzionów
Pionier Ujejsce
1:3
Ciężkowianka Jaworzno
Strażak Mierzęcice
2:1
Grodziec Będzin
Przemsza Siewierz
5:1
Orzeł Dąbie
Zew Kazimierz Sosnowiec
6:0
Łazowianka Łazy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
6:2
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
0:4
Przemsza Siewierz
Jedność Strzyżowice
3:1
Strażak Mierzęcice
MKS Poręba
1:4
Tęcza Błędów
MKS Sławków
1:2
Pionier Ujejsce
Ciężkowianka Jaworzno
3:2
Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy
1:2
Błękitni Sarnów
Orzeł Dąbie
1:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
5:1
Jedność Strzyżowice
Błękitni Sarnów
2:2
Orzeł Dąbie
Niwy Brudzowice
1:1
Pionier Ujejsce
Ostoja Żelisławice
1:2
MKS Sławków
Tęcza Błędów
0:2
Ciężkowianka Jaworzno
Strażak Mierzęcice
7:1
Łazowianka Łazy
Przemsza Siewierz
4:1
MKS Poręba
Zew Kazimierz Sosnowiec
3:0*
Przemsza Okradzionów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
3:1
Błękitni Sarnów
Jedność Strzyżowice
2:0
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
1:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pionier Ujejsce
3:0
Ostoja Żelisławice
MKS Sławków
1:2
Tęcza Błędów
Ciężkowianka Jaworzno
0:1
Przemsza Siewierz
Łazowianka Łazy
4:3
Grodziec Będzin
Orzeł Dąbie
0:2
Strażak Mierzęcice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
1:0
Strażak Mierzęcice
Ostoja Żelisławice
1:1
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
3:1
Błękitni Sarnów
Pionier Ujejsce
3:0
Tęcza Błędów
MKS Sławków
1:1
Przemsza Siewierz
Ciężkowianka Jaworzno
1:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Łazowianka Łazy
4:1
Jedność Strzyżowice
Orzeł Dąbie
2:6
Grodziec Będzin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
4:0
Przemsza Okradzionów
Błękitni Sarnów
0:0
Ciężkowianka Jaworzno
Niwy Brudzowice
2:1
Łazowianka Łazy
Jedność Strzyżowice
2:0
Orzeł Dąbie
Tęcza Błędów
1:1
Ostoja Żelisławice
Strażak Mierzęcice
5:1
MKS Poręba
Przemsza Siewierz
0:1
Pionier Ujejsce
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:0
MKS Sławków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
0:2
Jedność Strzyżowice
Niwy Brudzowice
1:0
Tęcza Błędów
Ostoja Żelisławice
1:4
Przemsza Siewierz
MKS Poręba
0:4
Grodziec Będzin
Pionier Ujejsce
3:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
MKS Sławków
1:1
Błękitni Sarnów
Ciężkowianka Jaworzno
5:1
Strażak Mierzęcice
Orzeł Dąbie
0:3
Łazowianka Łazy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
Błękitni Sarnów
1:4
Pionier Ujejsce
Jedność Strzyżowice
3:0
MKS Poręba
Strażak Mierzęcice
3:0
MKS Sławków
Przemsza Siewierz
3:0
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
4:1
Przemsza Okradzionów
Zew Kazimierz Sosnowiec
3:2
Ostoja Żelisławice
Orzeł Dąbie
3:4
Niwy Brudzowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
1:2
Orzeł Dąbie
Niwy Brudzowice
0:2
Przemsza Siewierz
Ostoja Żelisławice
3:1
Błękitni Sarnów
MKS Poręba
3:1
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
3:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pionier Ujejsce
1:2
Strażak Mierzęcice
MKS Sławków
3:6
Grodziec Będzin
Ciężkowianka Jaworzno
5:0
Jedność Strzyżowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:2
Pionier Ujejsce
Błękitni Sarnów
0:0
Tęcza Błędów
Przemsza Okradzionów
2:4
Niwy Brudzowice
Jedność Strzyżowice
1:0
MKS Sławków
Strażak Mierzęcice
2:0
Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:1
Przemsza Siewierz
Orzeł Dąbie
2:4
MKS Poręba
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
2:6
Zew Kazimierz Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
2:7
Grodziec Będzin
MKS Poręba
0:2
Przemsza Okradzionów
Tęcza Błędów
1:5
Strażak Mierzęcice
Pionier Ujejsce
1:0
Jedność Strzyżowice
Przemsza Siewierz
3:0
Błękitni Sarnów
MKS Sławków
2:4
Łazowianka Łazy
Ciężkowianka Jaworzno
6:1
Orzeł Dąbie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
10:1
Tęcza Błędów
Błękitni Sarnów
1:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
0:6
Ciężkowianka Jaworzno
Jedność Strzyżowice
3:0
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
4:0
Niwy Brudzowice
Strażak Mierzęcice
1:2
Przemsza Siewierz
Łazowianka Łazy
3:1
Pionier Ujejsce
Orzeł Dąbie
2:3
MKS Sławków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
4:1
Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice
2:2
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
1:3
Jedność Strzyżowice
Pionier Ujejsce
4:0
Orzeł Dąbie
Przemsza Siewierz
1:2
Grodziec Będzin
MKS Sławków
4:1
Przemsza Okradzionów
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
MKS Poręba
Zew Kazimierz Sosnowiec
3:2
Strażak Mierzęcice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ciężkowianka Jaworzno
3:0
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
3:1
MKS Sławków
Przemsza Okradzionów
0:13
Pionier Ujejsce
Orzeł Dąbie
4:4
Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy
3:0*
Tęcza Błędów
Jedność Strzyżowice
2:0
Przemsza Siewierz
Grodziec Będzin
3:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Strażak Mierzęcice
9:1
Błękitni Sarnów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
1:6
Grodziec Będzin
Niwy Brudzowice
1:2
Strażak Mierzęcice
Ostoja Żelisławice
1:1
Przemsza Okradzionów
Tęcza Błędów
2:0
Orzeł Dąbie
Pionier Ujejsce
6:0
MKS Poręba
Przemsza Siewierz
4:2
Łazowianka Łazy
MKS Sławków
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:0
Jedność Strzyżowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:3
Strażak Mierzęcice
Przemsza Okradzionów
2:0
Tęcza Błędów
Jedność Strzyżowice
4:1
Błękitni Sarnów
MKS Poręba
2:4
Ostoja Żelisławice
MKS Sławków
1:2
Niwy Brudzowice
Ciężkowianka Jaworzno
0:1
Pionier Ujejsce
Łazowianka Łazy
0:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Orzeł Dąbie
1:4
Przemsza Siewierz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
2:2
Łazowianka Łazy
Niwy Brudzowice
2:2
Grodziec Będzin
Ostoja Żelisławice
0:7
Ciężkowianka Jaworzno
Tęcza Błędów
0:1
MKS Poręba
Pionier Ujejsce
5:1
MKS Sławków
Strażak Mierzęcice
4:0
Jedność Strzyżowice
Przemsza Siewierz
1:0
Przemsza Okradzionów
Zew Kazimierz Sosnowiec
8:0
Orzeł Dąbie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
3:2
Zew Kazimierz Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
1:4
Grodziec Będzin
MKS Poręba
0:3
Przemsza Siewierz
Pionier Ujejsce
4:0
Niwy Brudzowice
MKS Sławków
2:0
Ostoja Żelisławice
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
0:2
Strażak Mierzęcice
Orzeł Dąbie
1:1
Błękitni Sarnów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
Łazowianka Łazy
Błękitni Sarnów
2:3
Przemsza Okradzionów
Niwy Brudzowice
2:3
Jedność Strzyżowice
Ostoja Żelisławice
1:4
Pionier Ujejsce
Tęcza Błędów
0:3
MKS Sławków
Strażak Mierzęcice
7:2
Orzeł Dąbie
Przemsza Siewierz
0:0
Ciężkowianka Jaworzno
Zew Kazimierz Sosnowiec
6:1
MKS Poręba
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?