Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
5:1
Tęcza Błędów
Grodziec Będzin
6:1
Płomień Niegowoniczki
Cyklon Rogoźnik
2:0
Zgoda Byczyna
Jedność Strzyżowice
6:2
KS Wysoka
MKS Poręba
5:0
Źródło II Kromołów
Łazowianka Łazy
1:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Strażak Mierzęcice
0:2
Zagłębie II Sosnowiec
Przemsza Siewierz
1:3
Zagłębiak Tucznawa
Ciężkowianka Jaworzno
0:0
Podłęże Jaworzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:2
MKS Poręba
KS Wysoka
0:3
Łazowianka Łazy
Zagłębiak Tucznawa
0:2
Strażak Mierzęcice
Tęcza Błędów
3:0
Przemsza Siewierz
Zgoda Byczyna
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
Źródło II Kromołów
4:1
Jedność Strzyżowice
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:2
Cyklon Rogoźnik
Płomień Niegowoniczki
2:2
Zagłębie II Sosnowiec
Podłęże Jaworzno
2:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:1
Zgoda Byczyna
Cyklon Rogoźnik
4:0
KS Wysoka
Jedność Strzyżowice
0:2
Grodziec Będzin
MKS Poręba
3:1
Płomień Niegowoniczki
Łazowianka Łazy
3:1
Źródło II Kromołów
Strażak Mierzęcice
2:1
Tęcza Błędów
Przemsza Siewierz
1:0
Podłęże Jaworzno
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec
8:0
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:1
Łazowianka Łazy
KS Wysoka
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
MKS Poręba
4:5
Jedność Strzyżowice
Tęcza Błędów
0:5
Zagłębie II Sosnowiec
Zgoda Byczyna
2:4
Przemsza Siewierz
Źródło II Kromołów
5:2
Cyklon Rogoźnik
Zew Kazimierz Sosnowiec
0:2
Górnik Piaski Czeladź
Płomień Niegowoniczki
2:1
Zagłębiak Tucznawa
Podłęże Jaworzno
0:0
Strażak Mierzęcice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
4:0
KS Wysoka
Cyklon Rogoźnik
1:0
Grodziec Będzin
Zagłębiak Tucznawa
3:0
Tęcza Błędów
Jedność Strzyżowice
1:1
Płomień Niegowoniczki
Łazowianka Łazy
1:1
MKS Poręba
Strażak Mierzęcice
2:0
Zgoda Byczyna
Przemsza Siewierz
3:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Źródło II Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec
8:0
Podłęże Jaworzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:3
Ciężkowianka Jaworzno
KS Wysoka
1:2
Przemsza Siewierz
Jedność Strzyżowice
2:3
Łazowianka Łazy
MKS Poręba
0:2
Cyklon Rogoźnik
Zgoda Byczyna
1:4
Zagłębie II Sosnowiec
Źródło II Kromołów
0:6
Górnik Piaski Czeladź
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:1
Strażak Mierzęcice
Płomień Niegowoniczki
1:5
Tęcza Błędów
Podłęże Jaworzno
3:1
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
5:1
Grodziec Będzin
Cyklon Rogoźnik
2:2
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
0:1
Zgoda Byczyna
Tęcza Błędów
0:0
Podłęże Jaworzno
Łazowianka Łazy
6:0
Płomień Niegowoniczki
Strażak Mierzęcice
0:0
KS Wysoka
Przemsza Siewierz
5:2
Źródło II Kromołów
Ciężkowianka Jaworzno
5:1
MKS Poręba
Zagłębie II Sosnowiec
10:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:2
Przemsza Siewierz
KS Wysoka
0:3
Zagłębie II Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
0:7
Ciężkowianka Jaworzno
MKS Poręba
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Łazowianka Łazy
1:1
Cyklon Rogoźnik
Zgoda Byczyna
0:0
Tęcza Błędów
Źródło II Kromołów
2:7
Strażak Mierzęcice
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:2
Zagłębiak Tucznawa
Płomień Niegowoniczki
1:6
Podłęże Jaworzno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
7:0
Jedność Strzyżowice
Cyklon Rogoźnik
4:3
Płomień Niegowoniczki
Zagłębiak Tucznawa
3:2
KS Wysoka
Tęcza Błędów
1:2
Zew Kazimierz Sosnowiec
Strażak Mierzęcice
3:0
Grodziec Będzin
Przemsza Siewierz
2:0
MKS Poręba
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Łazowianka Łazy
Zagłębie II Sosnowiec
3:0*
Źródło II Kromołów
Podłęże Jaworzno
1:0
Zgoda Byczyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:2
Zagłębie II Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
0:1
Ciężkowianka Jaworzno
KS Wysoka
1:1
Tęcza Błędów
Jedność Strzyżowice
0:0
Przemsza Siewierz
MKS Poręba
3:0
Strażak Mierzęcice
Łazowianka Łazy
1:2
Górnik Piaski Czeladź
Źródło II Kromołów
2:2
Zagłębiak Tucznawa
Zew Kazimierz Sosnowiec
3:2
Podłęże Jaworzno
Płomień Niegowoniczki
1:0
Zgoda Byczyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
6:0
Cyklon Rogoźnik
Zagłębiak Tucznawa
2:1
Grodziec Będzin
Tęcza Błędów
6:1
Źródło II Kromołów
Strażak Mierzęcice
2:0
Jedność Strzyżowice
Przemsza Siewierz
2:0
Łazowianka Łazy
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Płomień Niegowoniczki
Zgoda Byczyna
2:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec
4:0
MKS Poręba
Podłęże Jaworzno
3:2
KS Wysoka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:3
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
0:1
Przemsza Siewierz
KS Wysoka
1:2
Zgoda Byczyna
Jedność Strzyżowice
0:3
Zagłębie II Sosnowiec
MKS Poręba
4:1
Zagłębiak Tucznawa
Łazowianka Łazy
0:2
Strażak Mierzęcice
Ciężkowianka Jaworzno
2:3
Górnik Piaski Czeladź
Źródło II Kromołów
2:5
Podłęże Jaworzno
Płomień Niegowoniczki
4:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
5:0
Płomień Niegowoniczki
Zagłębiak Tucznawa
2:0
Jedność Strzyżowice
Tęcza Błędów
4:1
MKS Poręba
Strażak Mierzęcice
2:1
Cyklon Rogoźnik
Przemsza Siewierz
0:2
Ciężkowianka Jaworzno
Zgoda Byczyna
3:0*
Źródło II Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec
8:0
Łazowianka Łazy
Zew Kazimierz Sosnowiec
0:0
KS Wysoka
Podłęże Jaworzno
2:1
Grodziec Będzin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
3:1
Przemsza Siewierz
Grodziec Będzin
4:1
Zgoda Byczyna
Cyklon Rogoźnik
0:6
Zagłębie II Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
0:1
Tęcza Błędów
MKS Poręba
1:1
Podłęże Jaworzno
Łazowianka Łazy
2:0
Zagłębiak Tucznawa
Ciężkowianka Jaworzno
5:0
Strażak Mierzęcice
Źródło II Kromołów
1:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Płomień Niegowoniczki
1:2
KS Wysoka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
9:0
Źródło II Kromołów
Zagłębiak Tucznawa
1:3
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
0:1
Łazowianka Łazy
Strażak Mierzęcice
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Przemsza Siewierz
4:0
Płomień Niegowoniczki
Zgoda Byczyna
3:1
MKS Poręba
Zagłębie II Sosnowiec
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:2
Grodziec Będzin
Podłęże Jaworzno
4:0
Jedność Strzyżowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Zagłębie II Sosnowiec
Grodziec Będzin
2:6
KS Wysoka
Cyklon Rogoźnik
0:2
Tęcza Błędów
Jedność Strzyżowice
3:0
Zgoda Byczyna
MKS Poręba
1:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Łazowianka Łazy
0:2
Podłęże Jaworzno
Przemsza Siewierz
0:1
Strażak Mierzęcice
Ciężkowianka Jaworzno
6:1
Zagłębiak Tucznawa
Płomień Niegowoniczki
4:0
Źródło II Kromołów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:3
MKS Poręba
Zagłębiak Tucznawa
2:3
Górnik Piaski Czeladź
Tęcza Błędów
1:3
Ciężkowianka Jaworzno
Strażak Mierzęcice
3:2
Płomień Niegowoniczki
Zgoda Byczyna
5:2
Łazowianka Łazy
Zagłębie II Sosnowiec
5:0
Przemsza Siewierz
Źródło II Kromołów
1:4
Grodziec Będzin
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:0
Jedność Strzyżowice
Podłęże Jaworzno
1:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
0:1
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
3:1
Przemsza Siewierz
Tęcza Błędów
0:3
Górnik Piaski Czeladź
Zgoda Byczyna
2:0
Cyklon Rogoźnik
Zagłębie II Sosnowiec
7:1
Strażak Mierzęcice
Źródło II Kromołów
0:3*
MKS Poręba
Zew Kazimierz Sosnowiec
4:0
Łazowianka Łazy
Płomień Niegowoniczki
1:2
Grodziec Będzin
Podłęże Jaworzno
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
3:1
Podłęże Jaworzno
Cyklon Rogoźnik
0:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
8:2
Źródło II Kromołów
MKS Poręba
1:2
Grodziec Będzin
Łazowianka Łazy
1:0
KS Wysoka
Strażak Mierzęcice
4:1
Zagłębiak Tucznawa
Przemsza Siewierz
1:1
Tęcza Błędów
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Zgoda Byczyna
Zagłębie II Sosnowiec
20:1
Płomień Niegowoniczki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:1
Jedność Strzyżowice
KS Wysoka
5:0
Cyklon Rogoźnik
Zagłębiak Tucznawa
2:2
Zagłębie II Sosnowiec
Tęcza Błędów
2:1
Strażak Mierzęcice
Zgoda Byczyna
3:0
Górnik Piaski Czeladź
Źródło II Kromołów
0:3*
Łazowianka Łazy
Zew Kazimierz Sosnowiec
0:1
Ciężkowianka Jaworzno
Płomień Niegowoniczki
0:2
MKS Poręba
Podłęże Jaworzno
0:1
Przemsza Siewierz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
7:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
3:0*
Źródło II Kromołów
Zagłębiak Tucznawa
6:1
Płomień Niegowoniczki
Jedność Strzyżowice
1:3
MKS Poręba
Łazowianka Łazy
2:2
Grodziec Będzin
Strażak Mierzęcice
2:1
Podłęże Jaworzno
Przemsza Siewierz
0:2
Zgoda Byczyna
Ciężkowianka Jaworzno
4:0
KS Wysoka
Zagłębie II Sosnowiec
3:1
Tęcza Błędów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:0
Cyklon Rogoźnik
KS Wysoka
3:1
Górnik Piaski Czeladź
MKS Poręba
2:0
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
1:0
Zagłębiak Tucznawa
Zgoda Byczyna
2:0
Strażak Mierzęcice
Źródło II Kromołów
0:3*
Ciężkowianka Jaworzno
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:1
Przemsza Siewierz
Płomień Niegowoniczki
1:2
Jedność Strzyżowice
Podłęże Jaworzno
1:2
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
3:0*
Źródło II Kromołów
Cyklon Rogoźnik
0:0
MKS Poręba
Zagłębiak Tucznawa
1:0
Podłęże Jaworzno
Tęcza Błędów
2:0
Płomień Niegowoniczki
Łazowianka Łazy
1:1
Jedność Strzyżowice
Strażak Mierzęcice
2:2
Zew Kazimierz Sosnowiec
Przemsza Siewierz
2:0
KS Wysoka
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Grodziec Będzin
Zagłębie II Sosnowiec
2:0
Zgoda Byczyna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:2
Górnik Piaski Czeladź
KS Wysoka
3:0
Strażak Mierzęcice
Jedność Strzyżowice
0:2
Cyklon Rogoźnik
MKS Poręba
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
Zgoda Byczyna
1:0
Zagłębiak Tucznawa
Źródło II Kromołów
0:3*
Przemsza Siewierz
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:1
Zagłębie II Sosnowiec
Płomień Niegowoniczki
4:1
Łazowianka Łazy
Podłęże Jaworzno
1:0
Tęcza Błędów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:3
MKS Poręba
Cyklon Rogoźnik
3:0*
Łazowianka Łazy
Zagłębiak Tucznawa
1:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Tęcza Błędów
1:0
Zgoda Byczyna
Strażak Mierzęcice
3:0*
Źródło II Kromołów
Przemsza Siewierz
1:1
Grodziec Będzin
Ciężkowianka Jaworzno
5:0
Jedność Strzyżowice
Zagłębie II Sosnowiec
3:0
KS Wysoka
Podłęże Jaworzno
0:0
Płomień Niegowoniczki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:1
Strażak Mierzęcice
KS Wysoka
1:0
Zagłębiak Tucznawa
Jedność Strzyżowice
0:2
Górnik Piaski Czeladź
MKS Poręba
1:0
Przemsza Siewierz
Łazowianka Łazy
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
Zgoda Byczyna
1:0
Podłęże Jaworzno
Źródło II Kromołów
0:3*
Zagłębie II Sosnowiec
Zew Kazimierz Sosnowiec
3:2
Tęcza Błędów
Płomień Niegowoniczki
1:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
5:1
Łazowianka Łazy
Zagłębiak Tucznawa
3:0*
Źródło II Kromołów
Tęcza Błędów
1:1
KS Wysoka
Strażak Mierzęcice
6:1
MKS Poręba
Przemsza Siewierz
1:2
Jedność Strzyżowice
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Cyklon Rogoźnik
Zgoda Byczyna
1:0
Płomień Niegowoniczki
Zagłębie II Sosnowiec
3:1
Grodziec Będzin
Podłęże Jaworzno
1:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
Zagłębiak Tucznawa
Cyklon Rogoźnik
3:4
Górnik Piaski Czeladź
KS Wysoka
0:1
Podłęże Jaworzno
Jedność Strzyżowice
0:2
Strażak Mierzęcice
MKS Poręba
0:9
Zagłębie II Sosnowiec
Łazowianka Łazy
3:3
Przemsza Siewierz
Źródło II Kromołów
0:3*
Tęcza Błędów
Zew Kazimierz Sosnowiec
0:0
Zgoda Byczyna
Płomień Niegowoniczki
0:2
Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
Zagłębiak Tucznawa
4:0
MKS Poręba
Tęcza Błędów
3:3
Grodziec Będzin
Strażak Mierzęcice
5:1
Łazowianka Łazy
Przemsza Siewierz
4:1
Cyklon Rogoźnik
Zgoda Byczyna
0:1
KS Wysoka
Zagłębie II Sosnowiec
6:1
Jedność Strzyżowice
Zew Kazimierz Sosnowiec
4:1
Płomień Niegowoniczki
Podłęże Jaworzno
3:0*
Źródło II Kromołów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
Podłęże Jaworzno
Cyklon Rogoźnik
0:4
Strażak Mierzęcice
KS Wysoka
7:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
2:4
Zagłębiak Tucznawa
MKS Poręba
2:3
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
2:0
Zagłębie II Sosnowiec
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Przemsza Siewierz
Źródło II Kromołów
0:3*
Zgoda Byczyna
Płomień Niegowoniczki
0:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
3:2
Górnik Piaski Czeladź
KS Wysoka
2:1
Płomień Niegowoniczki
Zew Kazimierz Sosnowiec
3:0*
Źródło II Kromołów
Zgoda Byczyna
3:2
Grodziec Będzin
Podłęże Jaworzno
2:1
MKS Poręba
Tęcza Błędów
3:1
Jedność Strzyżowice
Zagłębie II Sosnowiec
1:2
Cyklon Rogoźnik
Zagłębiak Tucznawa
1:0
Łazowianka Łazy
Strażak Mierzęcice
0:0
Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:3
Strażak Mierzęcice
Grodziec Będzin
4:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
1:4
Zagłębiak Tucznawa
Jedność Strzyżowice
3:0*
Podłęże Jaworzno
MKS Poręba
1:3
Zgoda Byczyna
Łazowianka Łazy
1:2
Tęcza Błędów
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Zagłębie II Sosnowiec
Źródło II Kromołów
0:3*
KS Wysoka
Płomień Niegowoniczki
0:3
Przemsza Siewierz
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:1
Grodziec Będzin
Zagłębiak Tucznawa
2:3
Ciężkowianka Jaworzno
Tęcza Błędów
4:1
Cyklon Rogoźnik
Strażak Mierzęcice
6:2
Przemsza Siewierz
Zgoda Byczyna
1:2
Jedność Strzyżowice
Zagłębie II Sosnowiec
1:2
Górnik Piaski Czeladź
Źródło II Kromołów
0:3*
Płomień Niegowoniczki
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:2
MKS Poręba
Podłęże Jaworzno
2:1
Łazowianka Łazy
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
4:1
Zagłębiak Tucznawa
Grodziec Będzin
3:0*
Źródło II Kromołów
Cyklon Rogoźnik
1:2
Podłęże Jaworzno
Jedność Strzyżowice
2:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
MKS Poręba
0:1
KS Wysoka
Łazowianka Łazy
0:5
Zgoda Byczyna
Przemsza Siewierz
2:4
Zagłębie II Sosnowiec
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Tęcza Błędów
Płomień Niegowoniczki
2:5
Strażak Mierzęcice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?