Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
6:1
Górnik Piaski Czeladź
Górnik Katowice
5:2
Naprzód Lipiny
Wawel Wirek Ruda Śląska
5:1
Zagłębie II Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
0:1
Szczakowianka Jaworzno
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Sparta Katowice
Niwy Brudzowice
0:3
Górnik Wojkowice
Tęcza Błędów
3:1
Źródło Kromołów
Górnik Niwka Sosnowiec
1:2
Podlesianka Katowice
Orzeł Mokre Mikołów
0:3
Pogoń Imielin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
2:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Piaski Czeladź
1:3
Cyklon Rogoźnik
Źródło Kromołów
1:1
Górnik Niwka Sosnowiec
Wawel Wirek Ruda Śląska
4:0
Orzeł Mokre Mikołów
Szczakowianka Jaworzno
6:0
Górnik Katowice
Podlesianka Katowice
2:1
Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice
5:2
Urania Ruda Śląska
Pogoń Imielin
4:1
Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec
2:3
Sparta Katowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:4
Szczakowianka Jaworzno
Urania Ruda Śląska
0:4
Podlesianka Katowice
Górnik Katowice
7:2
Górnik Piaski Czeladź
Sparta Katowice
2:2
Naprzód Lipiny
Orzeł Mokre Mikołów
2:8
Zagłębie II Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
1:1
Górnik Wojkowice
Niwy Brudzowice
4:1
Źródło Kromołów
Górnik Niwka Sosnowiec
2:1
Pogoń Imielin
Tęcza Błędów
3:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:4
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Mokre Mikołów
1:3
Tęcza Błędów
Szczakowianka Jaworzno
4:0
Sparta Katowice
Podlesianka Katowice
0:1
Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice
2:1
Górnik Katowice
Źródło Kromołów
1:1
Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:3
Górnik Niwka Sosnowiec
Pogoń Imielin
1:2
Niwy Brudzowice
Zagłębie II Sosnowiec
3:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
Pogoń Imielin
Naprzód Lipiny
0:4
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Katowice
1:1
Podlesianka Katowice
Sparta Katowice
5:0
Górnik Piaski Czeladź
Cyklon Rogoźnik
1:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:3
Górnik Wojkowice
Niwy Brudzowice
2:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Tęcza Błędów
3:1
Zagłębie II Sosnowiec
Górnik Niwka Sosnowiec
4:0
Orzeł Mokre Mikołów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
1:1
Górnik Wojkowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:0
Urania Ruda Śląska
Górnik Piaski Czeladź
2:3
Naprzód Lipiny
Orzeł Mokre Mikołów
3:2
Niwy Brudzowice
Podlesianka Katowice
4:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Źródło Kromołów
1:3
Górnik Katowice
Tęcza Błędów
3:0
Górnik Niwka Sosnowiec
Pogoń Imielin
1:3
Cyklon Rogoźnik
Zagłębie II Sosnowiec
1:4
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
6:1
Orzeł Mokre Mikołów
Naprzód Lipiny
3:1
Górnik Wojkowice
Górnik Katowice
1:2
Pogoń Imielin
Sparta Katowice
2:2
Podlesianka Katowice
Cyklon Rogoźnik
5:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Szczakowianka Jaworzno
7:0
Górnik Piaski Czeladź
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:2
Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice
3:1
Tęcza Błędów
Górnik Niwka Sosnowiec
1:2
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:3
Górnik Katowice
Orzeł Mokre Mikołów
2:3
Cyklon Rogoźnik
Podlesianka Katowice
2:1
Naprzód Lipiny
Górnik Wojkowice
0:3
Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
1:2
Sparta Katowice
Tęcza Błędów
5:2
Urania Ruda Śląska
Pogoń Imielin
1:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Niwka Sosnowiec
3:0
Niwy Brudzowice
Zagłębie II Sosnowiec
3:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Naprzód Lipiny
- : -
Źródło Kromołów
Górnik Katowice
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Sparta Katowice
- : -
Pogoń Imielin
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
- : -
Tęcza Błędów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Niwy Brudzowice
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Podlesianka Katowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Podlesianka Katowice
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Niwy Brudzowice
- : -
Urania Ruda Śląska
Źródło Kromołów
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Tęcza Błędów
- : -
Górnik Katowice
Pogoń Imielin
- : -
Naprzód Lipiny
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Cyklon Rogoźnik
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Sparta Katowice
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Górnik Wojkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Naprzód Lipiny
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Górnik Katowice
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Sparta Katowice
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik
- : -
Niwy Brudzowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice
- : -
Podlesianka Katowice
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Pogoń Imielin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Naprzód Lipiny
Niwy Brudzowice
- : -
Górnik Katowice
Źródło Kromołów
- : -
Górnik Wojkowice
Tęcza Błędów
- : -
Sparta Katowice
Pogoń Imielin
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Podlesianka Katowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Katowice
- : -
Urania Ruda Śląska
Sparta Katowice
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
- : -
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Podlesianka Katowice
- : -
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice
- : -
Pogoń Imielin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Cyklon Rogoźnik
- : -
Górnik Katowice
Niwy Brudzowice
- : -
Sparta Katowice
Tęcza Błędów
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Górnik Wojkowice
Pogoń Imielin
- : -
Podlesianka Katowice
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Naprzód Lipiny
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Źródło Kromołów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Katowice
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Sparta Katowice
- : -
Urania Ruda Śląska
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Tęcza Błędów
Naprzód Lipiny
- : -
Niwy Brudzowice
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Podlesianka Katowice
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Źródło Kromołów
- : -
Pogoń Imielin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Naprzód Lipiny
Górnik Katowice
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Podlesianka Katowice
Cyklon Rogoźnik
- : -
Sparta Katowice
Niwy Brudzowice
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Tęcza Błędów
- : -
Górnik Wojkowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Źródło Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Pogoń Imielin
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
- : -
Górnik Katowice
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Niwy Brudzowice
Naprzód Lipiny
- : -
Cyklon Rogoźnik
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Urania Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
- : -
Tęcza Błędów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Górnik Wojkowice
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Źródło Kromołów
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Pogoń Imielin
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Urania Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
- : -
Górnik Katowice
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Cyklon Rogoźnik
Podlesianka Katowice
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Górnik Wojkowice
- : -
Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów
- : -
Tęcza Błędów
Sparta Katowice
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pogoń Imielin
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Górnik Wojkowice
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Cyklon Rogoźnik
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Naprzód Lipiny
Niwy Brudzowice
- : -
Podlesianka Katowice
Tęcza Błędów
- : -
Pogoń Imielin
Górnik Katowice
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Sparta Katowice
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Źródło Kromołów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Górnik Katowice
Naprzód Lipiny
- : -
Sparta Katowice
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Podlesianka Katowice
- : -
Urania Ruda Śląska
Górnik Wojkowice
- : -
Cyklon Rogoźnik
Źródło Kromołów
- : -
Niwy Brudzowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Tęcza Błędów
Pogoń Imielin
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Źródło Kromołów
Naprzód Lipiny
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
- : -
Podlesianka Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Niwy Brudzowice
- : -
Pogoń Imielin
Tęcza Błędów
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik Katowice
- : -
Górnik Wojkowice
Sparta Katowice
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Sparta Katowice
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Naprzód Lipiny
Podlesianka Katowice
- : -
Górnik Katowice
Górnik Wojkowice
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Źródło Kromołów
- : -
Cyklon Rogoźnik
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Niwy Brudzowice
Pogoń Imielin
- : -
Urania Ruda Śląska
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Cyklon Rogoźnik
- : -
Pogoń Imielin
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Podlesianka Katowice
Niwy Brudzowice
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik Katowice
- : -
Źródło Kromołów
Sparta Katowice
- : -
Górnik Wojkowice
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Urania Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
- : -
Sparta Katowice
Górnik Wojkowice
- : -
Naprzód Lipiny
Źródło Kromołów
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Tęcza Błędów
- : -
Niwy Brudzowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Cyklon Rogoźnik
Pogoń Imielin
- : -
Górnik Katowice
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Tęcza Błędów
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Naprzód Lipiny
- : -
Podlesianka Katowice
Cyklon Rogoźnik
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Górnik Wojkowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Pogoń Imielin
Niwy Brudzowice
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Górnik Katowice
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Sparta Katowice
- : -
Źródło Kromołów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Górnik Katowice
Podlesianka Katowice
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Wojkowice
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Źródło Kromołów
- : -
Naprzód Lipiny
Tęcza Błędów
- : -
Cyklon Rogoźnik
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pogoń Imielin
- : -
Sparta Katowice
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Niwy Brudzowice
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Urania Ruda Śląska
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Niwy Brudzowice
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Podlesianka Katowice
Naprzód Lipiny
- : -
Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik Wojkowice
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Górnik Katowice
- : -
Tęcza Błędów
Sparta Katowice
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Sparta Katowice
Podlesianka Katowice
- : -
Górnik Wojkowice
Niwy Brudzowice
- : -
Cyklon Rogoźnik
Źródło Kromołów
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Tęcza Błędów
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Naprzód Lipiny
Pogoń Imielin
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Urania Ruda Śląska
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Górnik Katowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Pogoń Imielin
Naprzód Lipiny
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Cyklon Rogoźnik
- : -
Urania Ruda Śląska
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Górnik Wojkowice
- : -
Źródło Kromołów
Górnik Katowice
- : -
Niwy Brudzowice
Sparta Katowice
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Górnik Katowice
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Niwy Brudzowice
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Źródło Kromołów
- : -
Podlesianka Katowice
Tęcza Błędów
- : -
Naprzód Lipiny
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Pogoń Imielin
- : -
Górnik Wojkowice
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Cyklon Rogoźnik
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Sparta Katowice
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Naprzód Lipiny
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Tęcza Błędów
Podlesianka Katowice
- : -
Pogoń Imielin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Urania Ruda Śląska
Górnik Wojkowice
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Źródło Kromołów
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Górnik Katowice
- : -
Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice
- : -
Niwy Brudzowice
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Sparta Katowice
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Niwy Brudzowice
- : -
Naprzód Lipiny
Tęcza Błędów
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin
- : -
Źródło Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Górnik Katowice
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Naprzód Lipiny
- : -
Urania Ruda Śląska
Szczakowianka Jaworzno
- : -
Niwy Brudzowice
Podlesianka Katowice
- : -
Orzeł Mokre Mikołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Górnik Katowice
Górnik Wojkowice
- : -
Tęcza Błędów
Źródło Kromołów
- : -
Wawel Wirek Ruda Śląska
Sparta Katowice
- : -
Cyklon Rogoźnik
Pogoń Imielin
- : -
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Orzeł Mokre Mikołów
- : -
Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik
- : -
Naprzód Lipiny
Niwy Brudzowice
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Tęcza Błędów
- : -
Podlesianka Katowice
Górnik Katowice
- : -
Sparta Katowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
- : -
Pogoń Imielin
Zagłębie II Sosnowiec
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Górnik Wojkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?