Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
3:0
Sokół Orzech
Łazowianka Łazy
1:0
SKS Łagisza Będzin
Cyklon Rogoźnik
1:4
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Szczakowianka Jaworzno
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Źródło Kromołów
6:2
Górnik II Bobrowniki Śląskie
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
3:5
LKS Orzeł Miedary
LKS Drama Zbrosławice
2:4
Górnik Wojkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Orzeł Miedary
3:5
Źródło Kromołów
Odra Miasteczko Śląskie
5:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
1:4
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Silesia Miechowice
5:1
Cyklon Rogoźnik
Szczakowianka Jaworzno
4:1
Łazowianka Łazy
Górnik Wojkowice
0:1
Tęcza Błędów
SKS Łagisza Będzin
0:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Zagłębie II Sosnowiec SSA
1:1
LKS Drama Zbrosławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Łazowianka Łazy
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
2:1
Górnik Wojkowice
Górnik II Bobrowniki Śląskie
3:5
LKS Orzeł Miedary
Cyklon Rogoźnik
6:2
SKS Łagisza Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:3
Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
4:2
Sokół Orzech
Tęcza Błędów
3:2
Zagłębie II Sosnowiec SSA
LKS Drama Zbrosławice
2:2
Silesia Miechowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
4:3
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
0:0
LKS Orzeł Miedary
Silesia Miechowice
0:1
Tęcza Błędów
Szczakowianka Jaworzno
1:0
Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice
2:1
Źródło Kromołów
SKS Łagisza Będzin
2:3
LKS Drama Zbrosławice
Łazowianka Łazy
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Zagłębie II Sosnowiec SSA
4:1
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
4:4
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Tęcza Błędów
1:1
SKS Łagisza Będzin
LKS Drama Zbrosławice
4:2
Szczakowianka Jaworzno
Górnik II Bobrowniki Śląskie
0:10
Górnik Wojkowice
LKS Orzeł Miedary
4:1
Sokół Orzech
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
1:3
Silesia Miechowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
0:0
Łazowianka Łazy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Cyklon Rogoźnik
SKS Łagisza Będzin
3:2
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
1:4
Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice
3:1
LKS Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy
3:6
LKS Drama Zbrosławice
Szczakowianka Jaworzno
4:3
Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec SSA
4:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Drama Zbrosławice
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
LKS Orzeł Miedary
5:2
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Górnik II Bobrowniki Śląskie
3:1
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
2:3
Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
1:5
Odra Miasteczko Śląskie
Źródło Kromołów
3:2
SKS Łagisza Będzin
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
3:3
Szczakowianka Jaworzno
Tęcza Błędów
2:1
Łazowianka Łazy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Łagisza Będzin
0:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Silesia Miechowice
2:3
LKS Orzeł Miedary
Cyklon Rogoźnik
1:0
LKS Drama Zbrosławice
Szczakowianka Jaworzno
5:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:1
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
2:2
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec SSA
5:4
Sokół Orzech
Odra Miasteczko Śląskie
0:2
Górnik Wojkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Orzeł Miedary
3:1
SKS Łagisza Będzin
LKS Drama Zbrosławice
3:3
Odra Miasteczko Śląskie
Górnik II Bobrowniki Śląskie
3:3
Szczakowianka Jaworzno
Sokół Orzech
1:4
Silesia Miechowice
Górnik Wojkowice
5:1
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Źródło Kromołów
4:0
Łazowianka Łazy
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Tęcza Błędów
3:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
0:4
Zagłębie II Sosnowiec SSA
LKS Drama Zbrosławice
2:0
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
2:2
Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
2:2
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
2:1
LKS Orzeł Miedary
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Źródło Kromołów
Łazowianka Łazy
1:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
SKS Łagisza Będzin
2:2
Sokół Orzech
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Sokół Orzech
1:2
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Wojkowice
1:0
SKS Łagisza Będzin
Źródło Kromołów
0:2
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
3:2
LKS Drama Zbrosławice
Zagłębie II Sosnowiec SSA
5:0
Silesia Miechowice
LKS Orzeł Miedary
5:0
Łazowianka Łazy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
0:2
Górnik Wojkowice
SKS Łagisza Będzin
0:0
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Cyklon Rogoźnik
2:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS Drama Zbrosławice
7:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:4
LKS Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
2:3
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
3:2
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Łazowianka Łazy
1:4
Sokół Orzech
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Bobrowniki Śląskie
0:5
LKS Drama Zbrosławice
Sokół Orzech
2:4
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Silesia Miechowice
0:2
SKS Łagisza Będzin
Źródło Kromołów
2:0
Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice
3:1
Łazowianka Łazy
Zagłębie II Sosnowiec SSA
1:1
Szczakowianka Jaworzno
LKS Orzeł Miedary
1:0
Cyklon Rogoźnik
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Drama Zbrosławice
5:3
LKS Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
3:2
SKS Łagisza Będzin
Cyklon Rogoźnik
1:2
Sokół Orzech
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
1:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Górnik Wojkowice
Szczakowianka Jaworzno
4:1
Silesia Miechowice
Łazowianka Łazy
2:0
Zagłębie II Sosnowiec SSA
Tęcza Błędów
6:2
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
SKS Łagisza Będzin
1:3
Szczakowianka Jaworzno
Górnik II Bobrowniki Śląskie
4:3
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Sokół Orzech
0:2
LKS Drama Zbrosławice
Silesia Miechowice
5:5
Łazowianka Łazy
Górnik Wojkowice
2:1
Cyklon Rogoźnik
Zagłębie II Sosnowiec SSA
1:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
LKS Orzeł Miedary
2:2
Tęcza Błędów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:2
Źródło Kromołów
Sokół Orzech
0:2
Tęcza Błędów
Odra Miasteczko Śląskie
0:2
Szczakowianka Jaworzno
Silesia Miechowice
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Wojkowice
1:2
LKS Drama Zbrosławice
SKS Łagisza Będzin
1:1
Łazowianka Łazy
LKS Orzeł Miedary
1:2
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec SSA
- : -
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Górnik Niwka Sosnowiec
- : -
Sokół Orzech
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?