Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 3 6 12 - 2 2 0 1
2
Fastav Zlín
Fastav Zlín 3 6 9 - 5 2 0 1
3
Stadion Śląski Chorzów
Stadion Śląski Chorzów 3 3 3 - 7 1 0 2
4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 3 2 - 12 1 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fastav Zlín
1:3
Stadion Śląski Chorzów
Górnik Zabrze
6:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:2
Fastav Zlín
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:0
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
5:0
Stadion Śląski Chorzów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:6
Fastav Zlín
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź 3 9 11 - 2 3 0 0
2
Admira Wacker Mödling
Admira Wacker Mödling 3 6 9 - 5 2 0 1
3
Beniaminek PROFBUD Krosno
Beniaminek PROFBUD Krosno 3 3 5 - 5 1 0 2
4
GKS Jastrzębie Zdrój
GKS Jastrzębie Zdrój 3 0 1 - 14 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
3:1
Admira Wacker Mödling
GKS Jastrzębie Zdrój
0:3
Beniaminek PROFBUD Krosno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Jastrzębie Zdrój
0:5
ŁKS Łódź
Beniaminek PROFBUD Krosno
1:2
Admira Wacker Mödling
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Jastrzębie Zdrój
1:6
Admira Wacker Mödling
Beniaminek PROFBUD Krosno
1:3
ŁKS Łódź
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Wisła Kraków
Wisła Kraków 3 9 9 - 2 3 0 0
2
Karpaty Lwów
Karpaty Lwów 3 6 10 - 3 2 0 1
3
AP Mam Talent  Polska
AP Mam Talent Polska 3 1 5 - 11 0 1 2
4
GKS  Katowice
GKS Katowice 3 1 3 - 11 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Lwów
0:1
Wisła Kraków
GKS Katowice
2:2
AP Mam Talent Polska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Lwów
5:0
GKS Katowice
Wisła Kraków
4:1
AP Mam Talent Polska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Lwów
5:2
AP Mam Talent Polska
Wisła Kraków
4:1
GKS Katowice
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Cracovia  Kraków
Cracovia Kraków 3 9 15 - 0 3 0 0
2
RAP Radomsko
RAP Radomsko 3 6 6 - 6 2 0 1
3
SFC Opava
SFC Opava 3 3 3 - 7 1 0 2
4
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 3 0 2 - 13 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SFC Opava
0:3
RAP Radomsko
Ruch Chorzów
0:7
Cracovia Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
2:3
SFC Opava
Cracovia Kraków
6:0
RAP Radomsko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
0:3
RAP Radomsko
Cracovia Kraków
2:0
SFC Opava
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
GKS Tychy
GKS Tychy 3 9 9 - 2 3 0 0
2
AS Trenčín
AS Trenčín 3 6 5 - 4 2 0 1
3
MUKP Dąbrowa Górnicza
MUKP Dąbrowa Górnicza 3 3 5 - 10 1 0 2
4
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 3 0 3 - 6 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Trenčín
3:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
GKS Tychy
2:1
Pogoń Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
2:1
Pogoń Szczecin
AS Trenčín
0:1
GKS Tychy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
1:6
GKS Tychy
AS Trenčín
2:1
Pogoń Szczecin
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Team Gliwice
AP Team Gliwice 3 9 10 - 2 3 0 0
2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3 6 8 - 6 2 0 1
3
MFK Vítkovice
MFK Vítkovice 3 1 4 - 8 0 1 2
4
Reprezentacja Będzina
Reprezentacja Będzina 3 1 3 - 9 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
3:2
MFK Vítkovice
Reprezentacja Będzina
0:4
AP Team Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
4:1
MFK Vítkovice
Reprezentacja Będzina
2:4
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
2:1
Zagłębie Sosnowiec
Reprezentacja Będzina
1:1
MFK Vítkovice
Grupa 7
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 3 7 8 - 2 2 1 0
2
Karpaty Lwów
Karpaty Lwów 3 7 9 - 5 2 1 0
3
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź 3 3 3 - 6 1 0 2
4
RAP Radomsko
RAP Radomsko 3 0 2 - 9 0 0 3
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
2:0
ŁKS Łódź
Karpaty Lwów
3:2
RAP Radomsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
2:0
RAP Radomsko
Górnik Zabrze
2:2
Karpaty Lwów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
1:4
Karpaty Lwów
Górnik Zabrze
4:0
RAP Radomsko
Grupa 8
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AS Trenčín
AS Trenčín 3 9 16 - 3 3 0 0
2
Wisła Kraków
Wisła Kraków 3 4 8 - 3 1 1 1
3
Cracovia  Kraków
Cracovia Kraków 3 4 5 - 6 1 1 1
4
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3 0 1 - 18 0 0 3
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Trenčín
8:0
Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków
0:0
Cracovia Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
2:3
AS Trenčín
Cracovia Kraków
4:1
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
6:0
Zagłębie Sosnowiec
Cracovia Kraków
1:5
AS Trenčín
Grupa 9
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Admira Wacker Mödling
Admira Wacker Mödling 3 9 9 - 3 3 0 0
2
AP Team Gliwice
AP Team Gliwice 3 6 7 - 4 2 0 1
3
GKS Tychy
GKS Tychy 3 3 11 - 7 1 0 2
4
Fastav Zlín
Fastav Zlín 3 0 2 - 15 0 0 3
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Fastav Zlín
0:4
Admira Wacker Mödling
GKS Tychy
1:3
AP Team Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
1:2
Admira Wacker Mödling
GKS Tychy
8:1
Fastav Zlín
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
3:1
Fastav Zlín
GKS Tychy
2:3
Admira Wacker Mödling
Grupa 10
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Beniaminek PROFBUD Krosno
Beniaminek PROFBUD Krosno 3 9 12 - 1 3 0 0
2
GKS  Katowice
GKS Katowice 3 6 7 - 7 2 0 1
3
Stadion Śląski Chorzów
Stadion Śląski Chorzów 3 3 4 - 7 1 0 2
4
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 3 0 3 - 11 0 0 3
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
5:2
Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
0:5
Beniaminek PROFBUD Krosno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
2:0
Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
0:1
GKS Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
5:1
GKS Katowice
Stadion Śląski Chorzów
4:1
Ruch Chorzów
Grupa 11
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Mam Talent  Polska
AP Mam Talent Polska 3 7 10 - 2 2 1 0
2
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 3 6 7 - 3 2 0 1
3
Reprezentacja Będzina
Reprezentacja Będzina 3 4 5 - 7 1 1 1
4
SFC Opava
SFC Opava 3 0 3 - 13 0 0 3
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Mam Talent Polska
6:0
SFC Opava
Pogoń Szczecin
3:0
Reprezentacja Będzina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SFC Opava
3:4
Reprezentacja Będzina
AP Mam Talent Polska
3:1
Pogoń Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SFC Opava
0:3
Pogoń Szczecin
AP Mam Talent Polska
1:1
Reprezentacja Będzina
Grupa 12
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
GKS Jastrzębie Zdrój
GKS Jastrzębie Zdrój 3 7 10 - 3 2 1 0
2
MUKP Dąbrowa Górnicza
MUKP Dąbrowa Górnicza 3 4 11 - 10 1 1 1
3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 2 4 - 8 0 2 1
4
MFK Vítkovice
MFK Vítkovice 3 2 2 - 6 0 2 1
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:4
GKS Jastrzębie Zdrój
MUKP Dąbrowa Górnicza
5:1
MFK Vítkovice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
4:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MFK Vítkovice
1:1
GKS Jastrzębie Zdrój
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
2:5
GKS Jastrzębie Zdrój
MFK Vítkovice
0:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Grupa 13
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Karpaty Lwów
Karpaty Lwów 5 12 13 - 3 4 0 1
2
Admira Wacker Mödling
Admira Wacker Mödling 5 9 4 - 4 3 0 2
3
AS Trenčín
AS Trenčín 5 7 5 - 5 2 1 2
4
Wisła Kraków
Wisła Kraków 5 6 7 - 7 2 0 3
5
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 5 6 6 - 9 2 0 3
6
AP Team Gliwice
AP Team Gliwice 5 4 2 - 9 1 1 3
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:3
Karpaty Lwów
AS Trenčín
1:4
Wisła Kraków
Admira Wacker Mödling
1:0
AP Team Gliwice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
0:3
AS Trenčín
Karpaty Lwów
2:0
Admira Wacker Mödling
Wisła Kraków
2:0
AP Team Gliwice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
2:1
Admira Wacker Mödling
AS Trenčín
0:0
AP Team Gliwice
Karpaty Lwów
3:1
Wisła Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:2
AP Team Gliwice
Wisła Kraków
0:1
Admira Wacker Mödling
Karpaty Lwów
0:1
AS Trenčín
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
2:0
Wisła Kraków
Karpaty Lwów
5:0
AP Team Gliwice
AS Trenčín
0:1
Admira Wacker Mödling
Grupa 14
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź 5 15 12 - 1 5 0 0
2
Cracovia  Kraków
Cracovia Kraków 5 12 15 - 7 4 0 1
3
GKS Tychy
GKS Tychy 5 6 12 - 6 2 0 3
4
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 5 5 4 - 10 1 2 2
5
RAP Radomsko
RAP Radomsko 5 4 6 - 12 1 1 3
6
Fastav Zlín
Fastav Zlín 5 1 5 - 18 0 1 4
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
4:0
RAP Radomsko
Cracovia Kraków
5:0
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
7:1
Fastav Zlín
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
3:0
Cracovia Kraków
RAP Radomsko
0:3
GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Fastav Zlín
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
2:1
GKS Tychy
Cracovia Kraków
4:2
Fastav Zlín
RAP Radomsko
0:0
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
1:0
Fastav Zlín
Zagłębie Sosnowiec
2:1
GKS Tychy
RAP Radomsko
2:5
Cracovia Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
2:0
Zagłębie Sosnowiec
RAP Radomsko
4:0
Fastav Zlín
Cracovia Kraków
1:0
GKS Tychy
Grupa 15
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Mam Talent  Polska
AP Mam Talent Polska 5 12 13 - 6 4 0 1
2
GKS  Katowice
GKS Katowice 5 9 12 - 10 3 0 2
3
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 5 8 14 - 10 2 2 1
4
MUKP Dąbrowa Górnicza
MUKP Dąbrowa Górnicza 5 8 12 - 9 2 2 1
5
Beniaminek PROFBUD Krosno
Beniaminek PROFBUD Krosno 5 3 8 - 14 1 0 4
6
GKS Jastrzębie Zdrój
GKS Jastrzębie Zdrój 5 2 4 - 14 0 2 3
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
2:3
GKS Katowice
AP Mam Talent Polska
1:3
Pogoń Szczecin
GKS Jastrzębie Zdrój
1:1
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
0:3
AP Mam Talent Polska
GKS Katowice
3:1
GKS Jastrzębie Zdrój
Pogoń Szczecin
3:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
6:0
GKS Jastrzębie Zdrój
AP Mam Talent Polska
4:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
GKS Katowice
4:1
Pogoń Szczecin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
0:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
Pogoń Szczecin
2:2
GKS Jastrzębie Zdrój
GKS Katowice
1:3
AP Mam Talent Polska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek PROFBUD Krosno
0:5
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
1:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
AP Mam Talent Polska
2:0
GKS Jastrzębie Zdrój
Grupa 16
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Reprezentacja Będzina
Reprezentacja Będzina 5 12 20 - 2 4 0 1
2
SFC Opava
SFC Opava 5 11 9 - 4 3 2 0
3
Stadion Śląski Chorzów
Stadion Śląski Chorzów 5 10 10 - 6 3 1 1
4
MFK Vítkovice
MFK Vítkovice 5 4 7 - 19 1 1 3
5
Ruch Chorzów
Ruch Chorzów 5 3 3 - 9 1 0 4
6
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 3 4 - 13 1 0 4
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:0
Ruch Chorzów
Reprezentacja Będzina
0:1
SFC Opava
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:3
MFK Vítkovice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:3
Reprezentacja Będzina
Ruch Chorzów
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
SFC Opava
2:2
MFK Vítkovice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
4:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Reprezentacja Będzina
11:0
MFK Vítkovice
Ruch Chorzów
0:1
SFC Opava
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:2
MFK Vítkovice
SFC Opava
4:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Ruch Chorzów
0:5
Reprezentacja Będzina
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:1
SFC Opava
Ruch Chorzów
2:0
MFK Vítkovice
Reprezentacja Będzina
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle

Faza Pucharowa

Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
0:0   k. 1 : 2
AP Mam Talent Polska
Karpaty Lwów
0:0   k. 3 : 1
Reprezentacja Będzina
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Lwów
0:1
AP Mam Talent Polska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?