Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
3:0
Sokół Orzech
Łazowianka Łazy
1:0
Łagisza Będzin
Cyklon Rogoźnik
1:4
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Szczakowianka Jaworzno
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
3:5
Orzeł Miedary
Źródło Kromołów
6:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Drama Zbrosławice
2:4
Górnik Wojkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
3:5
Źródło Kromołów
Odra Miasteczko Śląskie
5:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
1:4
AKS Niwka Sosnowiec
Silesia Miechowice
5:1
Cyklon Rogoźnik
Szczakowianka Jaworzno
4:1
Łazowianka Łazy
Górnik Wojkowice
0:1
Tęcza Błędów
Łagisza Będzin
0:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Zagłębie II Sosnowiec 2013
1:1
Drama Zbrosławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:5
Orzeł Miedary
Cyklon Rogoźnik
6:2
Łagisza Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:3
Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
4:2
Sokół Orzech
Tęcza Błędów
3:2
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Drama Zbrosławice
2:2
Silesia Miechowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
4:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
0:0
Orzeł Miedary
Silesia Miechowice
0:1
Tęcza Błędów
Szczakowianka Jaworzno
1:0
Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice
2:1
Źródło Kromołów
Łagisza Będzin
2:3
Drama Zbrosławice
Łazowianka Łazy
0:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Zagłębie II Sosnowiec 2013
4:1
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
4:4
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Tęcza Błędów
1:1
Łagisza Będzin
Drama Zbrosławice
4:2
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:10
Górnik Wojkowice
Orzeł Miedary
4:1
Sokół Orzech
AKS Niwka Sosnowiec
1:3
Silesia Miechowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
0:0
Łazowianka Łazy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Cyklon Rogoźnik
Łagisza Będzin
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
1:4
Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice
3:1
Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy
3:6
Drama Zbrosławice
Szczakowianka Jaworzno
4:3
Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec 2013
4:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
5:2
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Drama Zbrosławice
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
2:3
Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
1:5
Odra Miasteczko Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
3:3
Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
3:2
Łagisza Będzin
Tęcza Błędów
2:1
Łazowianka Łazy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
0:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Silesia Miechowice
2:3
Orzeł Miedary
Cyklon Rogoźnik
1:0
Drama Zbrosławice
Szczakowianka Jaworzno
5:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:1
Tęcza Błędów
Łazowianka Łazy
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2013
5:1
Sokół Orzech
Odra Miasteczko Śląskie
0:2
Górnik Wojkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
3:1
Łagisza Będzin
Drama Zbrosławice
3:3
Odra Miasteczko Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:3
Szczakowianka Jaworzno
Sokół Orzech
1:4
Silesia Miechowice
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Wojkowice
5:1
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Źródło Kromołów
4:0
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
3:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
0:4
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Drama Zbrosławice
2:0
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
2:2
Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
2:1
Orzeł Miedary
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Źródło Kromołów
Łazowianka Łazy
1:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Łagisza Będzin
2:2
Sokół Orzech
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Sokół Orzech
1:2
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Wojkowice
1:0
Łagisza Będzin
Źródło Kromołów
0:2
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
Drama Zbrosławice
Zagłębie II Sosnowiec 2013
5:0
Silesia Miechowice
Orzeł Miedary
5:0
Łazowianka Łazy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
0:2
Górnik Wojkowice
Łagisza Będzin
0:0
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Cyklon Rogoźnik
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Drama Zbrosławice
7:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:4
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
2:3
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Łazowianka Łazy
1:4
Sokół Orzech
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:5
Drama Zbrosławice
Sokół Orzech
2:4
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Silesia Miechowice
0:2
Łagisza Będzin
Źródło Kromołów
2:0
Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice
3:1
Łazowianka Łazy
Zagłębie II Sosnowiec 2013
1:1
Szczakowianka Jaworzno
Orzeł Miedary
1:0
Cyklon Rogoźnik
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Zbrosławice
5:3
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
3:2
Łagisza Będzin
Cyklon Rogoźnik
1:2
Sokół Orzech
AKS Niwka Sosnowiec
1:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Górnik Wojkowice
Szczakowianka Jaworzno
4:1
Silesia Miechowice
Łazowianka Łazy
2:0
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Tęcza Błędów
6:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Łagisza Będzin
1:3
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:3
AKS Niwka Sosnowiec
Sokół Orzech
0:2
Drama Zbrosławice
Silesia Miechowice
5:5
Łazowianka Łazy
Górnik Wojkowice
2:1
Cyklon Rogoźnik
Zagłębie II Sosnowiec 2013
1:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Orzeł Miedary
2:2
Tęcza Błędów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
1:1
Łazowianka Łazy
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Źródło Kromołów
Orzeł Miedary
1:2
AKS Niwka Sosnowiec
Sokół Orzech
0:2
Tęcza Błędów
Odra Miasteczko Śląskie
0:2
Szczakowianka Jaworzno
Silesia Miechowice
0:3*
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Wojkowice
1:2
Drama Zbrosławice
Zagłębie II Sosnowiec 2013
2:0
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
2:6
Orzeł Miedary
Drama Zbrosławice
3:1
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:4
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
3:0
Silesia Miechowice
AKS Niwka Sosnowiec
4:0
Sokół Orzech
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
6:1
Łagisza Będzin
Łazowianka Łazy
0:8
Szczakowianka Jaworzno
Tęcza Błędów
2:2
Górnik Wojkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
0:1
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Miedary
1:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
1:3
Źródło Kromołów
Odra Miasteczko Śląskie
1:2
Łazowianka Łazy
Silesia Miechowice
0:4
Drama Zbrosławice
Szczakowianka Jaworzno
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Wojkowice
3:0
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2013
2:2
Tęcza Błędów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Błędów
3:0
Silesia Miechowice
Drama Zbrosławice
2:0
Łagisza Będzin
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:3
Sokół Orzech
Orzeł Miedary
4:1
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
1:2
Szczakowianka Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec
3:1
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
5:2
Łazowianka Łazy
Źródło Kromołów
2:1
Górnik Wojkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
1:2
Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec 2013
0:0
Źródło Kromołów
Sokół Orzech
0:8
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
3:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Silesia Miechowice
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Wojkowice
2:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Łazowianka Łazy
1:2
Cyklon Rogoźnik
Szczakowianka Jaworzno
2:4
Drama Zbrosławice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
4:0
Silesia Miechowice
Tęcza Błędów
3:1
Szczakowianka Jaworzno
Drama Zbrosławice
4:0
Łazowianka Łazy
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:3
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Orzeł Miedary
2:2
Górnik Wojkowice
Sokół Orzech
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Cyklon Rogoźnik
1:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
Łagisza Będzin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
2:1
Źródło Kromołów
Odra Miasteczko Śląskie
4:1
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
2:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Szczakowianka Jaworzno
2:1
AKS Niwka Sosnowiec
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:3
Drama Zbrosławice
Górnik Wojkowice
7:0
Sokół Orzech
Łazowianka Łazy
2:5
Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec 2013
5:5
Orzeł Miedary
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
5:1
Silesia Miechowice
Górnik Wojkowice
2:1
Odra Miasteczko Śląskie
Źródło Kromołów
0:3
Szczakowianka Jaworzno
Tęcza Błędów
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Drama Zbrosławice
4:1
Cyklon Rogoźnik
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Łagisza Będzin
Sokół Orzech
0:7
Zagłębie II Sosnowiec 2013
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
Łazowianka Łazy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
2:3
Drama Zbrosławice
Silesia Miechowice
3:0
Sokół Orzech
Cyklon Rogoźnik
0:0
Tęcza Błędów
Szczakowianka Jaworzno
4:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Zagłębie II Sosnowiec 2013
5:3
Górnik Wojkowice
Łagisza Będzin
1:1
Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy
4:1
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:0
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:3
Łazowianka Łazy
Orzeł Miedary
3:2
Szczakowianka Jaworzno
Sokół Orzech
5:0
Łagisza Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice
3:4
Silesia Miechowice
Źródło Kromołów
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Zagłębie II Sosnowiec 2013
8:1
Odra Miasteczko Śląskie
Tęcza Błędów
1:3
Drama Zbrosławice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
2:2
Górnik Wojkowice
Drama Zbrosławice
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Odra Miasteczko Śląskie
5:2
Tęcza Błędów
Silesia Miechowice
2:2
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Cyklon Rogoźnik
0:0
Źródło Kromołów
Szczakowianka Jaworzno
7:1
Sokół Orzech
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Łazowianka Łazy
0:3
Orzeł Miedary
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Cyklon Rogoźnik
Orzeł Miedary
4:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Sokół Orzech
2:1
Łazowianka Łazy
Silesia Miechowice
1:3
Odra Miasteczko Śląskie
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice
0:2
Szczakowianka Jaworzno
Źródło Kromołów
0:3
Drama Zbrosławice
Zagłębie II Sosnowiec 2013
4:1
Łagisza Będzin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:0
Sokół Orzech
Drama Zbrosławice
0:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Cyklon Rogoźnik
1:3
Orzeł Miedary
Szczakowianka Jaworzno
4:0
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Tęcza Błędów
1:1
Źródło Kromołów
Łazowianka Łazy
2:4
Górnik Wojkowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
AKS Niwka Sosnowiec
Łagisza Będzin
3:3
Silesia Miechowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:5
Tęcza Błędów
Orzeł Miedary
5:1
Drama Zbrosławice
Sokół Orzech
1:3
Cyklon Rogoźnik
Silesia Miechowice
1:4
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Wojkowice
1:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Źródło Kromołów
3:4
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2013
5:1
Łazowianka Łazy
Łagisza Będzin
0:5
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
0:1
Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik
6:4
Górnik Wojkowice
Szczakowianka Jaworzno
3:0*
Łagisza Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
1:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Drama Zbrosławice
6:0
Sokół Orzech
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:2
Zagłębie II Sosnowiec 2013
Tęcza Błędów
1:4
Orzeł Miedary
Łazowianka Łazy
2:3
Silesia Miechowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?