Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pauza
Czarni Sosnowiec
6:0
Górnik II Niwka Sosnowiec
UKS Sławków
0:1
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
MUKP III Dąbrowa Górnicza
0:4
Tęcza Błędów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tęcza Błędów
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:4
UKS Sławków
Górnik II Niwka Sosnowiec
- : -
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
- : -
Czarni Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sławków
Pauza
Tęcza Błędów
3:1
Górnik II Niwka Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
2:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
MUKP III Dąbrowa Górnicza
1:1
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik II Niwka Sosnowiec
UKS Sławków
2:2
Czarni Sosnowiec
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
- : -
Tęcza Błędów
Zew Kazimierz Sosnowiec
7:0
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
Pauza
Tęcza Błędów
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
MUKP III Dąbrowa Górnicza
- : -
UKS Sławków
Górnik II Niwka Sosnowiec
- : -
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
- : -
MUKP III Dąbrowa Górnicza
UKS Sławków
- : -
Tęcza Błędów
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
Górnik II Niwka Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Pauza
Tęcza Błędów
- : -
Czarni Sosnowiec
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Górnik II Niwka Sosnowiec
- : -
UKS Sławków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zew Kazimierz Sosnowiec
Tęcza Błędów
- : -
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
- : -
UKS Sławków
Górnik II Niwka Sosnowiec
- : -
Czarni Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Błędów
Pauza
Czarni Sosnowiec
- : -
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
UKS Sławków
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
MUKP III Dąbrowa Górnicza
- : -
Górnik II Niwka Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Sławków
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
- : -
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
Czarni Sosnowiec
Górnik II Niwka Sosnowiec
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Niwka Sosnowiec
Pauza
Tęcza Błędów
- : -
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
- : -
UKS Sławków
MUKP III Dąbrowa Górnicza
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Sosnowiec
UKS Sławków
- : -
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
- : -
Górnik II Niwka Sosnowiec
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
Pauza
Tęcza Błędów
- : -
UKS Sławków
MUKP III Dąbrowa Górnicza
- : -
Czarni Sosnowiec
Górnik II Niwka Sosnowiec
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
- : -
Tęcza Błędów
UKS Sławków
- : -
Górnik II Niwka Sosnowiec
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
Mydlice II Dąbrowa Górnicza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?