Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS WAWEL Wirek
1:6
Lechia 06 Mysłowice
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
3:4
Orlik Ruda Śląska
PKS JÓZEFKA II Chorzów
1:1
Naprzód Lipiny
UKS Szopienice
4:0
APN Siemianowice śl
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia 06 Mysłowice
0:1
APN Siemianowice śl
GKS WAWEL Wirek
2:5
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Naprzód Lipiny
2:4
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Orlik Ruda Śląska
3:1
UKS Szopienice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Szopienice
2:0
Naprzód Lipiny
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
7:0
GKS WAWEL Wirek
APN Siemianowice śl
0:3
Orlik Ruda Śląska
PKS JÓZEFKA II Chorzów
3:4
Lechia 06 Mysłowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS WAWEL Wirek
0:4
UKS Szopienice
Lechia 06 Mysłowice
3:3
Orlik Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
3:0
APN Siemianowice śl
PKS JÓZEFKA II Chorzów
5:2
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
3:2
Naprzód Lipiny
UKS Szopienice
5:1
PKS JÓZEFKA II Chorzów
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
6:1
Lechia 06 Mysłowice
APN Siemianowice śl
3:0
GKS WAWEL Wirek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
3:3
UKS Szopienice
Lechia 06 Mysłowice
0:0
Naprzód Lipiny
GKS WAWEL Wirek
1:5
Orlik Ruda Śląska
PKS JÓZEFKA II Chorzów
1:3
APN Siemianowice śl
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
1:1
PKS JÓZEFKA II Chorzów
UKS Szopienice
7:1
Lechia 06 Mysłowice
Naprzód Lipiny
3:0
GKS WAWEL Wirek
APN Siemianowice śl
3:4
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
4:1
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Lechia 06 Mysłowice
0:0
GKS WAWEL Wirek
Naprzód Lipiny
4:3
PKS JÓZEFKA II Chorzów
APN Siemianowice śl
2:2
UKS Szopienice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Siemianowice śl
1:4
Lechia 06 Mysłowice
PKS JÓZEFKA II Chorzów
2:2
GKS WAWEL Wirek
Orlik Ruda Śląska
2:0
UKS Szopienice
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
4:2
Naprzód Lipiny
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS WAWEL Wirek
1:2
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Naprzód Lipiny
1:5
UKS Szopienice
Lechia 06 Mysłowice
5:2
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Orlik Ruda Śląska
1:0
APN Siemianowice śl
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
2:0
Lechia 06 Mysłowice
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
6:0
PKS JÓZEFKA II Chorzów
UKS Szopienice
3:0
GKS WAWEL Wirek
APN Siemianowice śl
3:1
Naprzód Lipiny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS WAWEL Wirek
0:6
APN Siemianowice śl
Naprzód Lipiny
1:3
Orlik Ruda Śląska
Lechia 06 Mysłowice
3:3
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
PKS JÓZEFKA II Chorzów
2:2
UKS Szopienice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Ruda Śląska
6:0
GKS WAWEL Wirek
UKS Szopienice
3:1
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Naprzód Lipiny
3:3
Lechia 06 Mysłowice
APN Siemianowice śl
3:3
PKS JÓZEFKA II Chorzów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia 06 Mysłowice
1:3
UKS Szopienice
GKS WAWEL Wirek
1:3
Naprzód Lipiny
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
3:2
APN Siemianowice śl
PKS JÓZEFKA II Chorzów
1:5
Orlik Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?