O Akademii

Zajęcia w Akademii Piłkarskiej AKS Górnik Niwka Sosnowiec to niezapomniana przygoda, podnoszenie swoich umiejętności pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów oraz wpajanie zasad zdrowego trybu życia.

Obecnie w Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec trenuje ponad 150 młodych adeptów piłki nożnej. Stanowią oni osiem grup treningowych, począwszy od rocznika 2013 do juniorów z rocznika 2001 i młodsi. Sztab szkoleniowy liczy 12 trenerów, w tym dwóch odpowiedzialnych za przygotowanie motoryczne i sprawnościowe naszych podopiecznych.

Akademia stale się rozwija i kładzie duży nacisk na podwyższanie jakości prowadzonych zajęć oraz zapewnienie profesjonalnych warunków do treningów. Młodzi piłkarze reprezentują barwy naszego klubu w rozgrywkach na terenie całego województwa, biorąc udział w rozgrywkach organizowanych przez Okręgowy oraz Śląski Związek Piłki Nożnej.

- Zajęcia w Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec wyróżnia profesjonalne podejście trenerów, rodzinna atmosfera oraz świetna baza i zaplecze treningowe. Chcemy razem tworzyć jedną wielką sportową rodzinę i pracować na to, aby klub AKS Górnik Niwka i jego zawodnicy byli rozpoznawani w całym regionie - podkreśla Miłosz Bujak, koordynator Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec.

Ponadto Akademia to Piłkarska Rodzina zrzeszająca nie tylko zawodników, ale całe rodziny, a także sympatyków i przyjaciół klubu. - Nasze działania mają na celu propagowanie aktywnego stylu życia, sportowej integracji, kreowania zdrowego wzorca spędzania czasu od najmłodszych lat - zaznacza Miłosz Bujak.

Więcej informacji na temat naboru oraz funkcjonowania Akademii udziela koordynator Miłosz Bujak (tel. 512 911 153).

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?