Porażka z Tęczą Błędów. Jak poradzili sobie nasi rywale?

W meczu 6. kolejki katowisko-sosnowieckiej ligi okręgowej, podopieczni Michała Chmielowskiego przegrali na wyjeździe z Tęczą Błędów. Sprawdźmy też, jak poradzili sobie nasi pozostali rywale.

W meczu zamykającym 6. kolejkę katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej, gracze zielonej koniczynki zmierzyli się z Tęczą Błędów. Zespół prowadzony przez Mariusza Grząbę wypunktował niwczan i zgarnął komplet punktów.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Po przerwie gospodarze stworzyli więcej sytuacji i zdobyli trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się: Sebastian Dudek, Filip Wrzal-Kosowski i Arkadiusz Kowalczyk.

Jak poradzili sobie nasi pozostali rywale? Najwięcej goli, bo aż 6, padło w meczu Podlesianki Katowice z Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie (4:2). Wysoko wygrała też Szczakowianka Jaworzno. Gracze Pawła Cygnara ograli Zagłębie II Sosnowiec 4:1. W pozostałych meczach Naprzód Lipiny pokonał Górnik Piaski 3:2, Górnik Katowice wygrał ze Źródłem Kromołów 3:1, a Wawel Wirek ograł Uranię Ruda Śląska 2:0. Orzeł Mokre był lepszy od drużyny z Brudzowic (3:2), a Cyklon Rogoźnik od Pogoni Imielin (3:1). Podziałem punktów zakończył się pojedynek Sparty Katowice z Górnikiem Wojkowice (1:1).

Wyniki 6. kolejki katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej:

Górnik Piaski - Naprzód Lipiny 2:3
Podlesianka Katowice - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4:2
Źródło Kromołów - MK Górnik Katowice 1:3
Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik 1:3
Wawel Wirek - Urania Ruda Śląska 2:0
Orzeł Mokre - Niwy Brudzowice 3:2
Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie II Sosnowiec 4:1
Sparta Katowice - Górnik Wojkowice 1:1
Tęcza Błędów - AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3:0