Nasz niedzielny rywal: Tęcza Błędów

W meczu 6. kolejki katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej rywalem niwczan będzie Tęcza Błędów. Poznajmy naszego najbliższego przeciwnika.

W najbliższą niedzielę, 8 września, piłkarze AKS Górnik Niwka zagrają na wyjeździe kolejny mecz o ligowe punkty. Tym razem rywalem sosnowiczan będzie Tęcza Błędów.

Ludowy Klub Sportowy Tęcza Błędów został założony w 1951 roku, a jego obecnym trenerem jest dobrze nam znany Mariusz Grząba. Gwiazdą zespołu jest z kolei były piłkarz Zagłębia Sosnowiec - Sebastian Dudek.

Po pięciu kolejkach nasz najbliższy przeciwnik z 12 punktami plasuje się na trzecim miejscu. Na dorobek ten złożyły się cztery zwycięstwa (3:1 ze Źródłem Kromołów 3:0 z Wawelem Wirek, 3:1 z Orzeł Mokre, 3:1 z Zagłębiem II Sosnowiec), i jedna porażka (1:4 z Pogonią Imielin). Najlepszym strzelcem w drużynie z Błędowa jest Arkadiusz Kowalczyk (6).

Jakim wynikiem zakończy się niedzielny pojedynek? Czy niwczanie wygrają i wyprzedzą w tabeli Tęczę Błędów? Tego dowiemy się 8 września. Początek meczu o godz. 16.00. Prosimy kibiców o wsparcie i głośny doping! #AKSgramyRAZEM

Harmonogram 6. kolejki katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej:

Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie II Sosnowiec
Sparta Katowice - Górnik Wojkowice
Górnik Piaski - Naprzód Lipiny
Podlesianka Katowice - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Źródło Kromołów - MK Górnik Katowice
Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik
Wawel Wirek - Urania Ruda Śląska
Orzeł Mokre - Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów - AKS Górnik Niwka Sosnowiec