AKS Italia Camp 2019. Zapisy na obóz piłkarski

AKS Górnik Niwka Sosnowiec i BK Turismo, jeden z największych organizatorów obozów sportowych, zapraszają na letni obóz we Włoszech.

Latem chętni piłkarze Akademii AKS Górnik Niwka Sosnowiec i nie tylko wyjadą na obóz sportowy do włoskiego Lignano Sabbiadoro.

Lignano Sabbiadoro to uroczy kurort morski położony na Riwierze Adriatyckiej, w połowie drogi między Wenecją, a Triestem. Swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznej barwie plaży tworzonej przez miękki i drobny, złoty piasek. Plaża łagodnie przechodzi w spokojne morze o płaskim dnie.

Kurort jest idealnym miejscem do sportowego wypoczynku. Młodzi sosnowiczanie będą trenować w komfortowych i nowoczesnych warunkach oraz w kontakcie z naturalnym środowiskiem. - Gwarantujemy zakwaterowanie w wyjątkowym obiekcie rekreacyjno-sportowym, położonym w 60-hektarowym lesie piniowym, kilka kroków od boisk oraz pięknej piaszczystej plaży o długości ponad 1200 metrów - zapewniają przedstawiciele BK Turismo.

Letni obóz sportowy - pod opieką naszych trenerów - organizowany będzie w terminie od 7 do 13 lipca 2019. Koszt wyjazdu to 1600 zł (od osoby).

W cenie wyjazdu:

  • 6 noclegów w w trzygwiazdkowym hotelu (pokoje wieloosobowe), w obiekcie sportowo-rekreacyjnym przy plaży w miejscowości Lignano Sabbiadoro
  • 3 posiłki dziennie w formie bufetu szwedzkiego (śniadanie, obiad, kolacja). W dniu przyjazdu obiad oraz kolacja, w dniu wyjazdu - śniadanie
  • Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, DVD, WC)
  • Ubezpieczenie NNW i KL
  • Opieka medyczna, opieka rezydenta polskiego
  • Woda dostępna na każdych treningach

Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom obozu m.in. treningi dwa razy dziennie (po 1,5 h) na naturalnej i sztucznej murawie, wycieczkę do Udinese wraz ze zwiedzanie stadionu Udinese Calcio, wycieczkę do słynnej na całym świecie Wenecji, zabawę w parku wodnym, prywatne leżaki i parasole, prywatną plażę należącą do obiektu, a także wieczorne dyskoteki i animacje oraz wiele innych atrakcji.

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 17 lutego 2019 roku na adres mailowy gornikniwka@gmail.com. W tytule prosimy wpisać OBÓZ LETNI/IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA. W treści wiadomości prosimy także o podanie danych opiekuna (imię i nazwisko, telefon oraz adres mailowy). Decyduje kolejność zgłoszeń!

b